אודות

אודות בונזו
בונזו הינו מזון איכותי, מלא ומאוזן לכלבים, המצטיין בערכיו התזונתיים וטעים במיוחד לחיכם של הכלבים.

חברת ביופט חרתה על דגלה את בריאותו של הכלב והנאתו. לכן, כל מוצרי ביופט אינם מכילים צבעי מאכל והם מועשרים בוויטמינים, במינרלים וברכיבים טבעיים המסייעים בשיפור בריאותם של הכלבים.
מומחי החברה שוקדים על התאמה אופטימלית של כל אחד ממוצרי בונזו לצרכים המיוחדים של הכלבים על פי מאפייני    גיל, משקל ורמת פעילות.
על סמך מחקרים עדכניים, הם מפתחים נוסחאות מתקדמות, אשר נועדו לספק לכל אחד מהם מזון המכיל כמות חלבון   מותאמת ואת קצובת הוויטמינים והמינרלים היומית הדרושה לו.

מותג 'בונזו' , פרי פיתוח משותף, ישראלי-צרפתי-אמריקאי, יוצר כולו במפעלי ביופט מאז שנת 1974, עד שלאחרונה      שודרג המזון היבש של בונזו ועבר למפעל מתקדם באירופה.

כל מוצרי בונזו מיוצרים בתנאים קפדניים ובאמצעות הטכנולוגיות החדשניות ביותר, מחומרי גלם טריים בלבד, בפיקוח      וטרינרי צמוד.
המוצרים נארזים ללא מגע יד אדם באריזות פטנט מתקדמות, המשמרות את טריותם, טעמם ופריכותם לאורך זמן.

במעבדות המשוכללות של בונזו לבקרת איכות, נבדקים כל המוצרים בתדירות גבוהה, זאת בנוסף לבדיקות רצופות על ידי מהנדסי המזון ווטרינרים, בכל שלבי הייצור – מחומרי הגלם ועד המוצר הסופי.

הקפדה ללא פשרות היא המאפשרת למוצרי בונזו לזכות באישורי איכות ארציים ובינלאומיים ולעמוד בתקני איכות           מהמחמירים ביותר, כדוגמת תקן ISO 9000 , HACCP וFEDIAF- – התקן האירופאי ליצור מזונות לכלבים. בנוסף, כל    מוצרי בונזו משווקים בישראל באישור המחלקה לפיקוח על מזון בעלי-חיים במשרד החקלאות.

המזון היבש, המעדנים הלחים, החטיפים והעצמות של בונזו, מלווים אתכם לאורך הדרך בגידול כלבכם ונותנים מענה לכל צרכיו התזונתיים בכל שלבי החיים, מינקות ועד זקנה.

כשהכלב שלכם מקבל מכם בונזו, כשהוא בריא וחיוני,
כשפרוותו בוהקת, כשהוא מרגיש שבע, שמח ואהוב,
אתם יודעים שעשיתם למענו ולמען תזונתו את הטוב ביותר.
כפי שהייתם עושים למען כל אחד מבני המשפחה.

מוצרי בונזו משווקים בחנויות המחמד המובחרות וברשתות השיווק המובילות.

למידע נוסף: 1-800-60-20-30

בקרו אותנו באתר:
www.biopet.co.il