אודות

"בונזו" הינו מזון איכותי, מלא ומאוזן לכלבים, פרי פיתוח משותף ישראלי-צרפתי-אמריקאי. "בונזו" מזון
לכלבים מיוצר במפעלי חברת ביופט , מאז שנת 1974, בתנאים קפדניים - העומדים בקריטריונים
מחמירים, המשמשים לייצור מזונות לבני אדם. כל זאת, תוך שימוש בטכנולוגיות ייצור ואריזה מתקדמות, לרבות אקסטרוזיה ואריזה מבוקרת ללא מגע יד אדם, לשמירת טריות המוצרים, טעמם ופריכותם.

במעבדה המשוכללת של מפעלי ביופט עוברים מוצרי "בונזו" בדיקות איכות למזון, בתדירות גבוהה.
בנוסף, עוברים המוצרים בדיקות רצופות על-ידי מהנדסי המזון והרופאים הווטרינרים שמעסיקה
החברה, בכל אחד משלבי הייצור – החל מבדיקת חומרי הגלם, וכלה בבדיקות המוצרים הסופיים.
כל מוצרי "בונזו" לכלבים מיוצרים בפיקוח וטרינרי, ונושאים אישורי איכות ארציים ובינלאומיים מטעם A.A.F.C.O. - התקן האמריקאי לייצור מזונות לכלבים, משרד החקלאות – המחלקה לפיקוח על מזון בע"ח, ותקן 9000- ISO .
ראוי לציין, כי חברת ביופט רואה עצמה מחויבת להתאמה אופטימלית של כל אחד ממגוון מוצרי "בונזו" לצרכים המיוחדים של הכלבים - על-פי גיל, משקל ורמת פעילות.

מגוון מזונות "בונזו" כוללים מזון יבש לכלב וכן חטיפים ומזונות לחים לכלבים. אלו משווקים בחנויות המחמד המובחרות וברשתות השיווק המובילות. פירוט נוסף וערכים תזונתיים, ניתן למצוא בעמוד "המוצרים שלנו" שבאתר זה.

אודות ביופט
חברת ביופט בע"מ, מקבוצת מוצרי מעברות בע"מ, הוקמה בשנת 1972, והינה חלוצה בישראל בתחום ייצור אוכל יבש לכלבים ולחתולים. במהלך השנים, הפכה החברה למובילה בישראל ורכשה הכרה בינלאומית לאיכות הגבוהה של המזון אותו היא מייצרת. כיום ביופט היא חברת המזון והציוד לחיות מחמד המובילה בישראל.
חברת ביופט מייצרת בישראל את "בונזו" ו- "לה קט" שהינם המותגים המובילים בארץ למזונות לכלבים ולחתולים. כמו כן, החל משנת 2014 החלה החברה לייבא ולשווק את "אקאנה" ו"אוריג'ן", מזונות סופר פרמיום ואולטרא פרימיום לכלבים וחתולים, תוצרת קנדה. כמו כן, משווקת החברה מזונות לחים לכלבים וחתולים ומוצרים משלימים כגון חטיפים ואביזרי היגיינה. בנוסף מייצגת ביופט את החברות המובילות בעולם לציוד, אביזרים נלווים ומזון לחיות מחמד, כגון: שאזיר, FERPLAST, VERSELE-LAGA, VITAKRAFT, KAYTEE. כיום משווקת ביופט את מוצריה
לכ-400 חנויות מחמד ולכ-1000 מגדלים ברחבי הארץ.

חברת ביופט משקיעה משאבים רבים בשלבי הפיתוח, הייצור והאריזה של המזונות מתוצרתה. במפעל החברה מועסקים אנשי מקצוע מן השורה הראשונה - ביניהם רופאים וטרינריים, מהנדסי מזון ואנשי מדע, אשר משתמשים בטכנולוגיות ייצור מתקדמות. כל אלה ממצבים את מוצרי ביופט בשורה הראשונה של המזונות היבשים והלחים לכלבים ולחתולים, יחד עם מיטב מותגי המזון המוכרים והמובילים בחו"ל.